Webform Confirm Email Address (7.x-2.10) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: mail
mr: मेल

en: User
mr: सदस्य

en: From
mr: कडून

en: Send
mr: पाठवा

en: Days
mr: दिवस

en: Hours
mr: तास

en: Results
mr: निकाल

en: Minutes
mr: मिनीटे

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
mr: मेल पाठवण्यामध्ये तृटी आली, (कडून %from to %to).
