Webform Confirm Email Address (7.x-2.10) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: Edit
nn: Rediger

en: mail
nn: e-post

en: User
nn: Brukar

en: From
nn: Frå

en: Table
nn: Tabell

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
nn: Feil med sending av e-post (frå %from til %to).
