Webform Confirm Email Address (7.x-2.10) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Subject
si: කාරණය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: mail
si: ලියුම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
