Webform Confirm Email Address (7.x-2.11) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Subject
bn: বিষয়

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: mail
bn: মেইল

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Table
bn: টেবিল

en: IP address
bn: IP ঠিকানা
