Webform Confirm Email Address (7.x-2.11) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: mail
ku: ئیمێل

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: From
ku: له‌لایەن

en: Send
ku: بینێره‌

en: Table
ku: خشتە

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
ku: هەڵەیەک ڕوویدا لە ناردنی ئیمێل (لە %from بۆ %to).
