Webform Confirm Email Address (7.x-2.11) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Subject
tr: Konu

en: Edit
tr: Düzenle

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: mail
tr: posta

en: User
tr: Kullanıcı

en: From
tr: Kimden

en: Send
tr: Gönder

en: Table
tr: Tablo

en: Days
tr: Günler

en: Hours
tr: Saat

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Minutes
tr: Dakika

en: Submissions
tr: Gönderimler

en: Go back to the form
tr: Forma geri dön

en: Redirect URL
tr: Yönlendirilen URL

en: IP address
tr: IP adresi

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
tr: E-posta gönderiminde hata (Gönderen: %from - Alıcı: %to).

en: Edit URL
tr: URL düzenle

en: Submission ID
tr: Gönderim Kimlik No (ID)

en: Submission
tr: Gönderim

en: Filter submissions
tr: Gönderileri süz
