Webform Confirm Email Address (7.x-2.11) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: URL
ug: ئادرېس

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Send
ug: يوللاش

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Results
ug: نەتىجە
