Webform Confirm Email Address (7.x-2.12) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Subject
bs: Naslov

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Node ID
bs: Nod ID

en: User
bs: Korisnik

en: Send
bs: Pošalji

en: Table
bs: Tabela

en: Results
bs: Rezultati
