Webform Confirm Email Address (7.x-2.12) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Subject
cy: Testun

en: Edit
cy: Golygu

en: Node ID
cy: ID Nod

en: mail
cy: post

en: User
cy: Defnyddiwr

en: From
cy: Gan

en: Send
cy: Anfon

en: Table
cy: Tabl

en: Results
cy: Canlyniadau

en: Submissions
cy: Cyflwyniadau

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Go back to the form
cy: Ewch yn ôl i'r ffurflen

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
cy: Does dim cyflwyniadau i'r ffurf yma. Gweld y ffurf yma !url.

en: Webform submission
cy: Cyflwyniad ffurf gwe

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
cy: Gwall wrth yrru e-bost (o %from i %to).
