Webform Confirm Email Address (7.x-2.12) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Subject
lv: Temats

en: Edit
lv: Labot

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: mail
lv: pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: From
lv: No

en: Send
lv: Sūtīt

en: Table
lv: Tabula

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas

en: Results
lv: Rezultāti

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: Webform
lv: Webforma

en: Go back to the form
lv: Atpakaļ uz anketu

en: IP address
lv: IP adrese

en: E-mail to
lv: Sūtīt e-pastu uz

en: Webform submission
lv: Webformas iesniegums

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
lv: Kļūda sūtot e-pastu (no %from adresēta %to)

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: Submission ID
lv: Iesnieguma ID

en: Submitter
lv: Iesniedzējs

en: Submission
lv: Iesniegums

en: All submissions
lv: Visi iesniegumi

en: Date submitted
lv: Iesniegšanas datums

en: The date the webform was submitted.
lv: Tīmekļa veidlapas iesniegšanas datums.

en: The unique indentifier for the webform submission.
lv: Tīmekļa veidlapas iesnieguma unikālais identifikators.

en: The IP address that was used when submitting the webform.
lv: Tīmekļa veidlapas nosūtīšanai izmantotā IP adrese.

en: The user that submitted the webform result.
lv: Lietotājs, kas iesniedza tīmekļa veidlapas rezultātu.
