Webform Confirm Email Address (7.x-2.12) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Subject
sk: Predmet

en: Edit
sk: Upraviť

en: Node ID
sk: ID uzla

en: mail
sk: pošta

en: User
sk: Používateľ

en: From
sk: Od

en: Send
sk: Odoslať

en: Table
sk: Tabuľka

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Results
sk: Výsledky

en: Minutes
sk: Minúty

en: Submissions
sk: Odoslania

en: Webform
sk: Webformulár

en: Go back to the form
sk: Vrátiť sa na formulár

en: IP address
sk: IP adresa

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
sk: Tento formulár ešte nebol vyplnený a odoslaný. <a href="!url">Prezrite si tento formulár</a>.

en: Webform submission
sk: Odoslanie webformulára

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
sk: Chyba pri posielaní e-mailu (odosielateľ %from adresát %to).

en: Edit URL
sk: Upraviť URL
