Webform Confirm Email Address (7.x-2.12) - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Subject
uk: Тема

en: Edit
uk: Редагувати

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: URL
uk: URL-адреса

en: mail
uk: пошта

en: User
uk: Користувач

en: From
uk: Від

en: Send
uk: Надіслати

en: Table
uk: Таблиця

en: Days
uk: Дні(в)

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Results
uk: Результати

en: Confirmation URL
uk: URL для підтвердження

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Submissions
uk: Надсилання

en: Webform
uk: Вебформа

en: Go back to the form
uk: Повернутися до форми

en: Redirect URL
uk: URL переадресація

en: IP address
uk: IP-адреса

en: E-mail to
uk: Надіслати лист до

en: Confirmed
uk: Підтверджено

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
uk: Надсилання для цієї форми відсутні. <a href="!url">Переглянути форму</a>.

en: Webform submission
uk: Надсилання веб-форми

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
uk: Помилка під час відправки пошти (від %from до %to).

en: Serial number
uk: Серійний номер

en: Edit URL
uk: URL редагування

en: Submission ID
uk: ID надсилання

en: Submitter
uk: Надсилач

en: Submission
uk: Надсилання

en: All submissions
uk: Усі надсилання

en: Date submitted
uk: Дата надсилання

en: The date the webform was submitted.
uk: Дата відправлення веб-форми

en: Tokens related to webform submissions.
uk: Замінники, пов'язані з надсиланнями веб-форм.

en: The unique indentifier for the webform submission.
uk: Унікальний ідентифікатор веб-форми надсилання.

en: The IP address that was used when submitting the webform.
uk: IP адреса, з якої була надіслана веб-форма

en: The user that submitted the webform result.
uk: Користувач, який надіслав дані з веб-форми.

en: Filter submissions
uk: Фільтрувати надсилання

en: The serial number of this webform submission.
uk: Серійний номер цього надсилання веб-форми

en: Webform tokens related to the submission's URL.
uk: Замінники веб-форми, пов’язані з URL-адресою надсилання

en: Webform tokens related to the submission's Edit URL.
uk: Замінники веб-форми, пов’язані з URL-адресою редагування

en: Webform submission ID
uk: ID надсилання веб-форми

en: The IP address of the submitter.
uk: IP-адреса відправника.
