Webform Confirm Email Address (7.x-2.13) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Subject
ast: Asuntu

en: Edit
ast: Editar

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: mail
ast: corréu

en: User
ast: Usuariu

en: From
ast: De

en: Send
ast: Unviar

en: Table
ast: Tabla

en: Results
ast: Resultaos
