Webform Confirm Email Address (7.x-2.13) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: mail
hy: էլ. փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: From
hy: Ում կողմից

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: IP address
hy: IP հասցե

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը
