Webform Confirm Email Address (7.x-2.13) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: User
mg: Mpampiasa
