Webform Confirm Email Address (7.x-2.14) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Subject
fil: Paksa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: From
fil: Mula kay

en: IP address
fil: Tirahang IP
