Webform Confirm Email Address (7.x-2.14) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Subject
ka: სათაური

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: From
ka: ვისგან

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Table
ka: ცხრილი

en: Results
ka: შედეგები
