Webform Confirm Email Address (7.x-2.14) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: mail
my: စာပို့ခြင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: From
my: မှ

en: Table
my: ဇယား

en: Results
my: ရလဒ်

en: Submissions
my: တင်သွင်းခြင်း

en: IP address
my: IP လိပ်စာ

en: email@example.com
my: အီးမေး@example.com

en: Submission ID
my: ရေးသားပေးပို့သည့်အမှတ်စဉ်
