Webform Confirm Email Address (7.x-2.14) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Subject
sr: Предмет

en: Edit
sr: Измени

en: User
sr: Корисник

en: IP address
sr: IP адреса
