Webform Confirm Email Address (7.x-2.15) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Subject
ne: विषय

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: mail
ne: पत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
