Webform Confirm Email Address (7.x-2.15) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Subject
ro: Subiect

en: Edit
ro: Editați

en: Node ID
ro: ID Nod

en: mail
ro: mesaj

en: User
ro: Utilizator

en: From
ro: De la

en: Send
ro: Trimite

en: Go back to the form
ro: Înapoi la formular

en: IP address
ro: Adresă IP

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
ro: Eroare la trimiterea e-mail-ului (de la %from pentru %to).

en: Edit URL
ro: Modifică URL
