Webform Confirm Email Address (7.x-2.15) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Subject
sv: Ämne

en: Edit
sv: Redigera

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: mail
sv: e-post

en: User
sv: Användare

en: From
sv: Från

en: Send
sv: Skicka

en: Days
sv: Dagar

en: Hours
sv: Timmar

en: Confirmation URL
sv: URL för för bekräftelse

en: Minutes
sv: Minuter

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Go back to the form
sv: Gå tillbaka till formuläret

en: IP address
sv: IP-adress

en: E-mail to
sv: E-post till

en: Confirmed
sv: Bekräftad

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
sv: Det finns inga resultat för detta formulär. <a href="!url">Visa detta formulär</a>.

en: Webform submission
sv: Inlägg i Webform

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
sv: Fel vid sändning av e-post (från %from till %to).

en: Serial number
sv: Serienummer

en: Edit URL
sv: URL för redigering

en: email@example.com
sv: epost@exempel.se

en: All submissions
sv: Alla inlägg

en: The IP address of the submitter.
sv: IP-adressen till avsändaren.
