Webform Confirm Email Address (7.x-2.16) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Subject
cs: Předmět

en: Edit
cs: Upravit

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: mail
cs: pošta

en: User
cs: Uživatel

en: From
cs: Od

en: Send
cs: Poslat

en: Days
cs: Dnů

en: Hours
cs: Hodin

en: Minutes
cs: Minuty

en: Go back to the form
cs: Návrat do formuláře

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: IP address
cs: IP adresa

en: E-mail to
cs: E-mail pro

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
cs: Tento formulář ještě nebyl vyplněn a odeslán. <a href="!url">Zobrazit</a>.

en: Webform submission
cs: Odeslání formuláře

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
cs: Chyba během odesílání e-mailu (od %from pro %to).

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: Submission ID
cs: ID odeslání

en: Submitter
cs: Odesílatel

en: Submission
cs: Odeslaný formulář

en: Date submitted
cs: Datum odeslání

en: The date the webform was submitted.
cs: Datum odeslání formuláře.

en: Tokens related to webform submissions.
cs: Tokeny související s odeslanými webovými formuláři.

en: The unique indentifier for the webform submission.
cs: Unikátní identifikátor pro odeslaný webový formulář.

en: The IP address that was used when submitting the webform.
cs: IP adresa, použitá při odesílání webového formuláře.

en: The user that submitted the webform result.
cs: Uživatel, který odeslal výsledek webového formuláře.
