Webform Confirm Email Address (7.x-2.16) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Subject
os: Темæ

en: Edit
os: Раст кæнын
