Webform Confirm Email Address (7.x-2.18) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Subject
eu: Gaia

en: Edit
eu: Editatu

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: mail
eu: posta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: From
eu: Nondik

en: Send
eu: Bidali

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Go back to the form
eu: Formulariora itzuli

en: IP address
eu: IP helbideak

en: Webform submission
eu: Webform bidalketak

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
eu: Errorea posta-e bidaltzean (%from-tik %to-ra).

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: All submissions
eu: Bidalketa guztiak
