Webform Confirm Email Address (7.x-2.18) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Subject
sl: Zadeva

en: Edit
sl: Uredi

en: mail
sl: pošta

en: User
sl: Uporabnik

en: From
sl: Od

en: Send
sl: Pošlji

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
sl: Napaka pri pošiljanju e-pošte (od %from za %to).
