Webform Confirm Email Address (7.x-2.19) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Serial number
kn: ಅನುಕ್ರಮ ಸಂಖ್ಯೆ
