Webform Confirm Email Address (7.x-2.19) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Subject
ru: Тема

en: Edit
ru: Редактировать

en: Node ID
ru: ID материала

en: mail
ru: почта

en: User
ru: Пользователь

en: From
ru: От

en: Send
ru: Отправить

en: Days
ru: Дни

en: Hours
ru: Часы

en: Confirmation URL
ru: URL для подтверждения

en: Minutes
ru: Минуты

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Go back to the form
ru: Вернуться к форме

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL

en: IP address
ru: IP-адрес

en: E-mail to
ru: E-mail для

en: Confirmed
ru: Подтверждено

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
ru: Форма никем не отправлялась. <a href="!url">Перейти к форме</a>.

en: Webform submission
ru: Отправление веб-форм

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
ru: Ошибка отправки e-mail (от %from к %to).

en: Serial number
ru: Серийный номер

en: Edit URL
ru: Редактировать URL

en: Submission ID
ru: ID отправления

en: Submitter
ru: Отправитель

en: Submission
ru: Отправление

en: Date submitted
ru: Дата отправки

en: Tokens related to webform submissions.
ru: Токены, связанные с отправкой вебформы.

en: The IP address that was used when submitting the webform.
ru: IP-адрес, использованный для отправки веб-формы.

en: The user that submitted the webform result.
ru: Пользователь, который отправил веб-форму.

en: The IP address of the submitter.
ru: IP-адрес отправителя.
