Webform Confirm Email Address (7.x-2.2) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Subject
gl: Asunto

en: Edit
gl: Editar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: View
gl: Ver

en: mail
gl: correo

en: User
gl: Usuario/a

en: From
gl: De

en: Table
gl: Táboa

en: Results
gl: Resultados

en: Submissions
gl: Envíos

en: Webform
gl: Formulario web

en: Go back to the form
gl: Voltar ao formulario

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: Webform submission
gl: Envío de formulario

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
gl: Erro enviando correo-e (de %from a %to).

en: Serial number
gl: Número de serie

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: Submission ID
gl: ID de envío

en: Submitter
gl: Autor do envío

en: Submission
gl: Envío

en: Date submitted
gl: Data do envío

en: The date the webform was submitted.
gl: A data no que o webform se enviou.

en: Tokens related to webform submissions.
gl: Tokens relativos aos envíos de webform

en: The unique indentifier for the webform submission.
gl: O identificador único do envío do webform

en: The IP address that was used when submitting the webform.
gl: A dirección IP que se usou cando se enviou o webform

en: The user that submitted the webform result.
gl: O usuario que enviou o resultado do webform

en: Filter submissions
gl: Filtrar envíos

en: The serial number of this webform submission.
gl: O numero de serie deste envío de webform
