Webform Confirm Email Address (7.x-2.2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Subject
jv: Subyek

en: Edit
jv: Sunting

en: Node ID
jv: ID Node

en: View
jv: Tampilan

en: mail
jv: serat

en: User
jv: Panganggo

en: Table
jv: Tabel

en: Results
jv: Kasilé

en: IP address
jv: Alamat IP

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
jv: Kaluputan ngirim e-mail (saka %from marang %to).

en: Edit URL
jv: Sunting URL
