Webform Confirm Email Address (7.x-2.20) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: From
pa: ਵਲੋਂ
