Webform Confirm Email Address (7.x-2.20) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Subject
ur: موضوع

en: URL
ur: یو آر ایل

en: mail
ur: ڈاک

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
ur: %from کی طرف سے %to کو برقی خط بھیجنے میں رکاوٹ۔
