Webform Confirm Email Address (7.x-2.3) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Subject
da: Emne

en: Edit
da: Redigér

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: From
da: Fra

en: Table
da: Tabel

en: Days
da: Dage

en: Hours
da: Timer

en: Results
da: Resultater

en: Confirmation URL
da: Bekræftelses-URL

en: Minutes
da: Minutter

en: Submissions
da: Indsendelser

en: Webform
da: Webformular

en: Go back to the form
da: Tilbage til formularen

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL

en: IP address
da: IP-adresse

en: E-mail to
da: E-mail til

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
da: Der er ingen resultater for denne formular. <a href="!url">Vis denne formular</a>.

en: Submissions for %user
da: Tilføjelser for %user

en: Webform submission
da: Indsendelse af webformular

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
da: Fejl ved afsendelse af e-mail (fra %from til %to).

en: Edit URL
da: Redigér URL

en: email@example.com
da: mail@example.com

en: Your submissions
da: Dine indlæg

en: @sid (draft)
da: @sid (kladde)

en: Submission ID
da: Indsendelses-ID

en: Submitter
da: Indsender

en: All submissions
da: Alle indsendelser
