Webform Confirm Email Address (7.x-2.3) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Subject
id: Judul

en: Edit
id: Sunting

en: Node ID
id: ID Node

en: View
id: Lihat

en: User
id: Pengguna

en: From
id: Dari

en: Table
id: Tabel

en: Results
id: Hasil

en: Submissions
id: Masukan

en: IP address
id: Alamat IP

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
id: Ada kesalahan dalam mengirim email (dari %from untuk %to).

en: Edit URL
id: Sunting URL
