Webform Confirm Email Address (7.x-2.3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: mail
th: อีเมล

en: From
th: จาก

en: Table
th: ตาราง

en: Results
th: ผลลัพท์

en: IP address
th: ที่อยู IP

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
th: เกิดปัญหาในการส่งอีเมล (จาก %from ไปถึง %to)

en: Edit URL
th: แก้ไข URL
