Webform Confirm Email Address (7.x-2.4) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག
