Webform Confirm Email Address (7.x-2.4) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Subject
fi: Aihe

en: Edit
fi: Muokkaa

en: View
fi: Näytä

en: mail
fi: posti

en: User
fi: Käyttäjä

en: From
fi: Lähettäjä

en: Table
fi: Taulukko

en: Days
fi: Päivät

en: Hours
fi: Tunnit

en: Results
fi: Tulokset

en: Minutes
fi: Minuutit

en: Submissions
fi: Lomakkeen vastaukset

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Go back to the form
fi: Palaa lomakkeeseen

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: IP address
fi: IP osoite

en: E-mail to
fi: Vastaanottaja

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
fi: Tämän lomakkeen lähetyksiä ei ole. <a href="!url">Katso lomaketta</a>.

en: Submissions for %user
fi: Käyttäjälle %user lähetetyt lomakkeet

en: Webform submission
fi: Verkkolomakkeen lähetys

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
fi: Virhe lähetettäessä sähköpostia (lähettäjä %from, vastaanottaja %to).

en: Edit URL
fi: Muokkaa URLia

en: email@example.com
fi: sähköposti@example.com

en: Your submissions
fi: Lähetyksesi

en: @sid (draft)
fi: @sid (keskeneräinen)

en: Submission ID
fi: Lähetyksen ID

en: Submitter
fi: Lähettäjä

en: Submission
fi: Lähetys

en: All submissions
fi: Kaikki tallennetut lomakkeet

en: Date submitted
fi: Syöttöpäivämäärä

en: The date the webform was submitted.
fi: Päivämäärä jolloin verkkolomakeen vastaus lähetettiin.

en: Tokens related to webform submissions.
fi: Lomakkeen lähetykseen liittyvät korvauskuviot.

en: The unique indentifier for the webform submission.
fi: Verkkolomakelähetyksen yksilöllinen tunniste.

en: The IP address that was used when submitting the webform.
fi: IP-osoite josta verkkolomaken lähetys tehtiin.

en: The user that submitted the webform result.
fi: Käyttäjä joka lähetti verkkolomakkeen tuloksen.
