Webform Confirm Email Address (7.x-2.4) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Subject
hr: Naziv

en: Edit
hr: Uredi

en: View
hr: Pregled

en: mail
hr: pošta

en: User
hr: Korisnik

en: From
hr: Od

en: Table
hr: Tablica

en: Results
hr: Rezultati

en: IP address
hr: IP adresa

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
hr: Pogreška prilikom slanja e-pošte (od %from za %to).

en: Edit URL
hr: Uredi URL
