Webform Confirm Email Address (7.x-2.4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Subject
ps: موضوع

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: User
ps: غړی

en: Table
ps: لښتيال

en: Results
ps: پایلې
