Webform Confirm Email Address (7.x-2.5) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Subject
ca: Assumpte

en: Edit
ca: Edita

en: Node ID
ca: ID del node

en: View
ca: Mostra

en: mail
ca: correu

en: User
ca: Usuari

en: From
ca: De

en: Send
ca: Enviar

en: Table
ca: Taula

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Results
ca: Resultats

en: Confirmation URL
ca: URL de confirmació

en: Minutes
ca: Minuts

en: Submissions
ca: Trameses

en: Webform
ca: Formulari web

en: Go back to the form
ca: Torna al formulari

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció

en: IP address
ca: Adreça IP

en: E-mail to
ca: Envia un correu electrònic a

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
ca: No hi ha trameses d'aquest formulari. <a href="!url">Visualitza aquest formulari</a>.

en: Submissions for %user
ca: Enviaments de %user

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
ca: Podeu utilitzar tokens en aquest camp que seran reemplaçats amb valors dinàmics.

en: Webform submission
ca: Enviament del Webform

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
ca: Error enviant correu electrònic (de %from a %to).

en: Serial number
ca: Número de sèrie

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: Your submissions
ca: Els teus enviaments

en: @sid (draft)
ca: @sid (esborrany)

en: Submission ID
ca: Identificador d'enviament

en: Submitter
ca: Remitent

en: Submission
ca: Enviament

en: All submissions
ca: Tots els enviaments

en: Date submitted
ca: Data d'enviament

en: The date the webform was submitted.
ca: La data quan el webform va ser enviat.

en: Tokens related to webform submissions.
ca: Comodins relacionats amb els enviaments del webform.

en: The unique indentifier for the webform submission.
ca: L'identificador únic per a l'enviament del webform.

en: The IP address that was used when submitting the webform.
ca: L'adreça IP que es va utilitzar per enviar el webform.

en: The user that submitted the webform result.
ca: L'usuari que ha enviat el resultat del webform.

en: The serial number of this webform submission.
ca: El número de sèrie d'aquest enviament del webform.
