Webform Confirm Email Address (7.x-2.5) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Subject
oc: Objècte

en: Edit
oc: Modificar

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: View
oc: Veire

en: mail
oc: corrièr electronic

en: User
oc: Utilizaire

en: From
oc: De

en: Send
oc: Mandar

en: Table
oc: Tablèu

en: Days
oc: Jorns

en: Results
oc: Resultats

en: IP address
oc: Adreça IP

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
oc: Error al mandadís del corrièr electronic (de %from a %to).

en: Edit URL
oc: Modificar URL
