Webform Confirm Email Address (7.x-2.6) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Subject
af: Onderwerp

en: Edit
af: Wysig

en: View
af: Wys

en: mail
af: e-pos

en: User
af: Gebruiker

en: From
af: Van

en: Send
af: Stuur

en: Table
af: Tabel

en: Results
af: Resultate
