Webform Confirm Email Address (7.x-2.6) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: mail
ar: البريد

en: User
ar: المستخدم

en: From
ar: من

en: Send
ar: أرسل

en: Table
ar: جدول

en: Results
ar: النتائج

en: Submissions
ar: الإرسالات

en: IP address
ar: عنوان الـIP

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
ar: لا توجد إرسالات لهذه الاستمارة. <a href="!url">مشاهدة هذه الاستمارة</a>.

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
ar: عطل في إرسال البريد (من %from إلى %to).

en: Edit URL
ar: تحرير العنوان URL

en: Submission ID
ar: المعرف ID للإرسال

en: Submitter
ar: المرسِل

en: Submission
ar: إرسال

en: Date submitted
ar: تاريخ الإرسال

en: The date the webform was submitted.
ar: تاريخ إرسال استمارة الويب

en: The unique indentifier for the webform submission.
ar: المعرف الفريد لإرسال استمارة الويب.
