Webform Confirm Email Address (7.x-2.6) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Subject
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: mail
be: пошта

en: User
be: Карыстальнік

en: From
be: Ад

en: Send
be: Адаслаць

en: Table
be: Табліца

en: Days
be: Дні

en: Results
be: Вынікі

en: Webform
be: Анкета

en: IP address
be: IP адрас

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
be: Памылка адпраўкі емэйла (Ад %from  Каму: %to).

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL
