Webform Confirm Email Address (7.x-2.6) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Subject
et: Teema

en: Edit
et: Muuda

en: Node ID
et: Postituse ID

en: View
et: Kuva

en: mail
et: e-kiri

en: User
et: Kasutaja

en: From
et: Kellelt

en: Send
et: Saada

en: Table
et: Tabel

en: Results
et: Tulemused

en: Submissions
et: Vastused

en: Webform
et: Veebivorm

en: Go back to the form
et: Tagasi vormi juurde

en: IP address
et: IP-aadress

en: Confirmed
et: Kinnitatud

en: Webform submission
et: Veebivormi vastus

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
et: E-kirja saatmine ebaõnnestus (saatja %from, saaja %to).

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Your submissions
et: Sinu vastused

en: Submission ID
et: Vastuse ID

en: Submitter
et: Vastaja

en: Submission
et: Vastus

en: All submissions
et: Kõik vastused

en: The date the webform was submitted.
et: Veebivormile vastamise kuupäev.
