Webform Confirm Email Address (7.x-2.6) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subject
he: נושא

en: Edit
he: עריכה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: mail
he: דואר

en: User
he: משתמש

en: From
he: מאת

en: Send
he: שלח

en: Table
he: טבלה

en: Days
he: ימים

en: Hours
he: שעות

en: Results
he: תוצאות

en: Minutes
he: דקות

en: Submissions
he: טפסי webform שנשלחו

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Go back to the form
he: חזרה לטופס

en: IP address
he: כתובת IP

en: Confirmed
he: מאושר

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
he: אין עדיין הגשות עבור טופס זה. <a href="!url">הצגת הטופס</a>.

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
he: שגיאה בשליחת דוא"ל (מ-%from אל %to).

en: Serial number
he: מספר סידורי

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL

en: Submission ID
he: מזהה הגשה

en: Submitter
he: השולח/ת

en: All submissions
he: כל ההגשות
