Webform Confirm Email Address (7.x-2.8) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: mail
dz: ཡིག་འཕྲིན།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: From
dz: ལས་

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་
