Webform Confirm Email Address (7.x-2.8) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Subject
te: విషయం

en: Edit
te: మార్చు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: mail
te: మెయిల్

en: User
te: వాడుకరి

en: From
te: నుండి

en: Send
te: పంపించు

en: Table
te: పట్టిక

en: Results
te: ఫలితాలు

en: Submissions
te: సమర్పణలు

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా
