Webform Confirm Email Address (7.x-2.9) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel
