Webform Confirm Email Address (7.x-2.9) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Subject
gu: વિષય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Send
gu: મોકલો

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Results
gu: પરિણામો

en: IP address
gu: IP સરનામું

en: Edit URL
gu: URL સંપાદિત કરો
